Solares Islak Mendil - Wet Wipes     Solares Islak Mendil - Wet Wipes
       
Solares Islak Mendil - Wet Wipes
Kurumsal Yazdır e-Posta

Hakkımızda

Solares, faaliyet gösterdiği promosyon sektörüne yönelik  hijyenik ürün grubu üretimi yapan ve bu alanda uzmanlık kazanan bir firmadır.
1997 yılından itibaren sektörde sağlam bir yere sahip olan firmamız, kısa zamanda ıslak mendil ve kuru mendil üretimi konusunda kendini geliştirerek, farklı ürün kategorilerinde ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerinin bir numaralı tedarikçisi olmuştur.

•    Hizmet ve ürün kalitesine gösterdiğimiz özen
•    Sipariş büyüklüğü gözetmeksizin verdiğimiz iyi servis
•    Sıfır hatalı üretim
•    Teslim tarihine gösterdiğimiz önem

Bizi gururlandıran özelliklerimizden bir kaçıdır.

Bu doğrultuda, müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı şekilde cevap verebilmek için, onlarla devamlı bir koordinasyon içerisinde çalışmaktayız.

Solares, yoğun rekabetin yaşandığı bir pazarda kalite, ürün çeşitliliği, uygun fiyat, satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla gerek ulusal, gerekse uluslararası pazarlarda kendine özel bir yer edinmiştir.

Misyon

Solares, belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyerek personeline güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı, müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeyi, çevreye zarar vermeden üretimini sürdürmeyi, ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunmayı kendine görev edinmiştir.

Vizyon

Uluslararası Standartlar Organizasyonu Kalite İlkeleri'ni temel olarak belirlediği kalite politikaları doğrultusunda ve yönetim/üretim stratejilerinin ışığında, promosyon ürünleri sektöründe ihracat yapan ilk üç firmadan birisi olmak.

Kalite Politikası

Sektördeki gelişmeleri ve dünyadaki konjonktürü yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir.

Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalitedir. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman karşılanacağı, bizim güvencemiz altında olacaktır.

-   Kalite anlayışımızı tüm çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize yaymak, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini bir yaşam biçimi olarak benimseyip uygulayan firmamızın önemli hedefleri arasındadır.
-  Genç ve deneyimli, yönetim ve üretim kadrosu, modern ekipman, uzman iş gücü desteği ile kuru ve ıslak mendil, hijyenik malzemeler üretimi, ile her konuda aksesuar malzemeler alım-satımını, mümkün ve uygulanabilir olan, her türlü kalite ve yeterli ekonomikliğe sahip olarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirmesi hedefimizdir.
-  Solares;  gelişim hedefi olarak; malzemenin, üretimde daha verimli kullanılarak, üst düzeyde kaliteye dayalı üretim yapılmasını benimsemiştir.
-  Müşteriye kullanılabilir, verimli ve maliyeti az olan ürünler tasarlayarak tercih edilebilir olmak amaçlanmaktadır.
-  Çalışanlarımız, yaptıkları işin kalitesine özen göstermeleri ve kaliteyi artıracak çalışmalara gönüllü katılımları için teşvik edilmeye devam edilecektir.

Sürekli iyileştirme;

Sürekli başarılı olmak için, ürünlerimizin kalitesini, maliyetini devamlı iyileştirme stratejilerine yönelmek; yönetsel değerlerimizin merkezinde yer almaktadır. Bu nedenle Solares olarak, kişisel, profesyonel gelişim ve yenilikler için fırsatlar sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktır.

Kalite politikalarımız doğrultusunda, iç ve dış pazara yüksek kalitede ürün arz ederek güvenilir imajımızı sürekli hale getirmek vazgeçilmez önceliğimizdir.

Şirket Politikası

•    Sektöründe lider bir isim olarak tüm çalışma ve faaliyetlerine yansıyan iyi ve seçkin marka imajını geleceğe dönük olarak güçlendirmek ve bu doğrultuda yol almak,
•    Müşterileri ile bütünlük felsefesini benimsemek,
•    Çalışanlarına değer vermek,
•    Yasalara ve ahlak kurallarına uymak,
•    Çevreyi korumak.

 

Web Tasarım MW